EN RU
Ieiet
EN RU

Komanda / Paul Lawrence (Pols Lorenss)

Paul Lawrence (Pols Lorenss)

Paul Lawrence (Pols Lorenss)

Kvalifikācija: personālais treneris, kā arī pieredzējis biznesa pārvaldnieks. Klientu loks, ko Pols ir trenējis ir ļoti plašs – no cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām līdz profesionāliem sportistiem.

Level 2 Fitness Coach (National Academy of Sports Medicine)

Level 3 Advanced Instructor (UK Register of Exercise Professionals)

Level 3 Personal Trainer (UK Register of Exercise Professionals)

Level 3 GP Exercise Referral (UK Register of Exercise Professionals) Specialising in clients with High blood pressure, High cholesterol, Mild arthritis, Type 2 diabetes.

Level 4 Personal Trainer (European Register of Exercise Professionals)

C Kategorijas Sporta Speciālists (LSFP)

Kettlebell Instructor

Muay Thai Fitness Instructor

Myofascial Compression Techniques Instructor

Precision Nutrition Level 1 Certified Nutrition Coach

Specializācija: motokrosa un kvadraciklu sportisti.

Par Polu
Strādājot par personālo fitnesa treneri Londonā, Pols izveidoja veiksmīgu veselības un fitnesa klubu, kas ieguva Gada labākā kluba balvu. Papildus Pols piedalījās Britu nacionālās veselības servisa projektā, kura mērķis bija palīdzēt slimniekiem atgūt labu fizisko formu. 2011. gadā Pols pārcēlās uz dzīvi Rīgā. Lai arī Pols saprot, ka klienti labprāt nodarbojas pēc tradicionālo fizisko nodarbību metodēm, viņš ir pārliecināts, ka iemācot klientiem jaunās, funkcionālā fitnesa metodes, klienti iegūs ne tikai uzlabotu fizisko formu, bet arī labāku dzīves kvalitāti. Pols ir ļoti priecīgs par iespēju piedalīties aizraujošajā Swedbankas projektā - augstas kvalitātes veselības un fitnesa kluba atvēršanā Swedbankas bankas darbiniekiem. Pārcelšanās uz Rīgu Polam bija liels izaicinājums, taču viņa mērķi paliek nemainīgi – palīdzēt saviem klientiem sasniegt fitnesa līmeni, kas ļautu uzlabot dzīves kvalitāti un justies lepniem par sasniegto.

Atpakaļ uz komandu
66917172 [email protected]